Solárium 3v1

Ako jediný na Slovensku vlastníme unikátne Solárium/Kolárium 3v1. Vymeňte aj Vy v lete Solárium za KOLÁRIUM! Okrem klasického solária, ktoré Vám zaručí zdravé a krásne opálenie môžete u nás využiť aj vibračnú plošinu a kolárium.

Tvorba kolagénu sa začne znižovať po 25 roku a vo vyššom veku sa postupne zastaví, tým organizmus stráca schopnosť regenerácie prirodzeného kolagénu. Vznikajú vrásky, celulitída, suchá pokožka, strácanie lesku nechtov a vlasov, začína sa neodvratný proces starnutia. Môžete ho ale spomaliť, zadržať a dokonca odvrátiť.

Kolagén je určený pre každý druh pokožky, vrátane veľmi citlivej pleti bez ohľadu na vek a pohlavie. Kolagén sa zvlášť doporučuje pre prirodzene zostarnutú alebo predčasne zničenú pokožku. Je tiež vysoko účinný v osdtraňovaní a prevencii kožných problémov ako sú celulitída, akné, jazvy, strie, vredy, ekzémy, nadmerne suchá koža, znamienka, starecké škvrny, rozšírené vlásočnice. V prípade poškodenej pokožky urýchľuje jej hojenie (pooperačné rany), odstraňuje zmeny pokožky spôsobené alergiou